top of page

TÜKETİCİ HAKLARI – DEĞİŞİM – İADE KOŞULLARI

 

     GENEL:

 1. Kullanmakta oldugunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda siparis verdiginiz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satıs sözlesmesini kabul etmis sayılırsınız.

 2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satıs ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözlesmeler Yönetmeligi (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diger yasalara tabidir.

 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri Fdmwear tarafından ödenir.

 4. Satın alınan her bir ürün, 15 günlük yasal süreyi asmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kisi ve/veya kurulusa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

 

 

     İADE KOŞULLARI:

 1. FDMWEAR ürünlerinde, siparisinizi olusturmanızdan itibaren 15 günlük yasal süreç içinde ürün paketinin açılmayıp, ürünün giyilmedigi takdirde iade hakkı bulunmaktadır.

 2. Korse ürünlerin balenli yapısından ötürü hassas ürünler oldugundan giyilmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. 

 3. Kisinin istegi üzerine üretilen model, renk ve beden degisimleri gerçeklestirilmis olan tasarımlarda iade ve degisim kabul edilmemektedir.

 4. Ürünlerinizi bize geri göndermeden önce info@fdmwear.com adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir.

 5. Ürün iade  kargo ücretleri müsteri tarafından ödenir.

 

     DEĞİŞİM KOŞULLARI:

 1. Fdmwear ürünlerinde sadece beden degisimi yapılmaktadır. Degisim yapılan üründe kullanıma dayalı belirtiler:  hasarlı, etiketi sökülmüs bulundugu takdirde degisim yapılmamakta geri gönderilmektedir. 

 2. Degisim islemlerinde kargo masrafı Fdmwear tarafından karsılanır. 

 

ÖDEME VE TESLİMAT

 1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)  yapabilirsiniz.

 2. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

luxury womenswear

bottom of page